Hakkımızda

Hakkımızda

Ahşap Kutu Dünyası, İnan orman ürünleri olarak 2006 yılında mobilya boya ve ahşap sektöründe Samsunda hizmete başlamıştır.

İnan orman ürünleri bünyesinde Ahşap Kutu imalatı hizmeti de veren firmamız, bu üretimlerinde doğada yer alan ağaç cinslerini kullanıp doğal ağaç haricinde olan sunta mdf kontraplak kaplama ağaç ve panel ağaç gibi yapay orman ürünleri kullanmamaktadır.

Üretimleri ile hem yurtiçi hem de yurt dışına hizmet veren Ahşap Kutu dünyasının çalışma prensibi ise sektöre yapılan üretim hizmetinin yanında kişilere de özel tasarım ve üretim yapmak ve insanların istekleri üzerine piyasalarda bulamayacağı ürünleri temin etmelerini sağlamaktır. Firmamız bünyesinde kişilerin istedikleri ölçü ve modelde istedikleri ağaç cinsleri üzerinden üretim yapılmakta olup tüm bu üretim aşamalarında MÜŞTERİ MEMNUNIYETİ PARADAN KIYMETLİDİR ilkesini esas almıştır. Bizlere gönül rahatlığı ile isteklerinizi whatsapp sipariş hattı üzerinden iletebilirsiniz. Bilgisayar başındaki arkadaşlarımız sizlere elinden gelen yardımı sağlayacaklardır.

Saygılarımizla